Home
Programma & Uitslagen
Programma
Uitslagen
Topscorelijst allertijden
Onze club
Over onze club
Bestuur
Gedragsreglement
Commissies
Financiële commissie
Voetbalzaken
Commerciële zaken
Verenigingszaken
PR - Fotograaf / Webmaster
Zaalafdeling
Katinecommissie
Activiteitencommissie Jeugd
Materialencommissie
Commissie Reuvers Treffen
Kledingcommissie
Onderhoudscommissie
Ledeninfo
Contributie
Lid worden?
Trainingsschema / Protocol
Veldindeling
V.V. Reuver TV
Senioren
Reuver 1
Reuver 2
Reuver 3
Reuver 4
Reuver 5
Reuver VR1
Reuver 1 (zaal)
Reuver 2 (zaal)
Junioren
Bovenbouw
JO19-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
Onderbouw
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO8-1
JO8-2
Veteranen
Veteranen
Topscoorders
Bestuur
Activiteiten
Sponsoring
Sponsors
Sponsorpakketten
Vrunj van V.V. Reuver
Webshop
Foto's
Supporterscollectief
Fanartikelen
Speler van het Jaar
Contact
Home
Programma & Uitslagen
+
Programma
Uitslagen
Topscorelijst allertijden
Onze club
+
Over onze club
Bestuur
Gedragsreglement
Commissies
+
Financiële commissie
Voetbalzaken
Commerciële zaken
Verenigingszaken
PR - Fotograaf / Webmaster
Zaalafdeling
Katinecommissie
Activiteitencommissie Jeugd
Materialencommissie
Commissie Reuvers Treffen
Kledingcommissie
Onderhoudscommissie
Ledeninfo
+
Contributie
Lid worden?
Trainingsschema / Protocol
Veldindeling
V.V. Reuver TV
Senioren
+
Reuver 1
Reuver 2
Reuver 3
Reuver 4
Reuver 5
Reuver VR1
Reuver 1 (zaal)
Reuver 2 (zaal)
Junioren
+
Bovenbouw
+
Bovenbouw
JO19-1
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
Onderbouw
+
Onderbouw
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO12-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO8-1
JO8-2
Veteranen
+
Veteranen
Topscoorders
Bestuur
Activiteiten
Sponsoring
+
Sponsors
Sponsorpakketten
Vrunj van V.V. Reuver
Webshop
Foto's
Supporterscollectief
+
Fanartikelen
Speler van het Jaar
Contact
Programma
Zie onderstaand het programma voor aankomende week.
Programma Thuiswedstrijden Veld
Datum
Thuisteam
Uitteam
Status
Details
do 21-mrt. 20:00
Reuver 5
Panningen 6
Te spelen
za 23-mrt. 09:00
Reuver JO9-2JM
Blerick JO9-2
Te spelen
za 23-mrt. 09:00
Reuver JO9-1
H.B.S.V. JO9-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
Reuver JO10-2
Sportclub Susteren JO10-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
Reuver JO12-2
SVC 2000 JO12-2
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
Reuver JO11-1
RKVB JO11-1JM
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
Reuver JO10-1
Helden JO10-2
Te spelen
za 23-mrt. 12:00
Reuver JO13-1JM
Blerick JO13-2
Te spelen
za 23-mrt. 12:15
Reuver JO15-1
ST GFC'33/SV Lottum JO15-2JM
Te spelen
za 23-mrt. 14:00
Reuver JO17-1
MVC'19 JO17-1
Te spelen
zo 24-mrt. 10:30
Reuver 3
Venlosche Boys 2
Te spelen
zo 24-mrt. 12:00
Reuver 2
Haelen 2
Te spelen
Programma Uitwedstrijden Veld
Datum
Thuisteam
Uitteam
Status
Details
za 23-mrt. 09:30
Boekoel JO8-1JM
Reuver JO8-1
Te spelen
za 23-mrt. 10:30
FCV-Venlo JO15-2
Reuver JO15-2JM
Te spelen
za 23-mrt. 11:00
ST Sporting S.T./SVEB JO13-2JM
Reuver JO13-2JM
Te spelen
za 23-mrt. 12:00
Oranje Blauw'15 JO12-1
Reuver JO12-1
Te spelen
za 23-mrt. 13:15
ZSV JO15-2
Reuver JO15-3JM
Te spelen
za 23-mrt. 14:30
S.V. Argo JO17-1JM
Reuver JO17-2
Te spelen
za 23-mrt. 15:00
Helden JO19-1
Reuver JO19-1
Te spelen
zo 24-mrt. 10:00
Boekoel 3
Reuver 5
Te spelen
zo 24-mrt. 10:00
Sportclub Irene 5
Reuver 4
Te spelen
zo 24-mrt. 14:30
RKSVN 1
Reuver 1
Te spelen
Programma Zaal
Datum
Thuisteam
Uitteam
Status
Details
ma 25-mrt. 21:00
Reuver 1
TZR Fermonia Boys 6
Te spelen
ma 25-mrt. 22:00
Reuver 2
't Brökske/Eetcafé DKW 5
Te spelen